Aranżacja recepcji, aranżacja holu

Aranżacja recepcji, holu

Na etapie projektów zaaranżujemy recepcję i hol Twojego budynku. Dzięki temu poinformujesz osoby odwiedzające budynek gdzie znajdują się konkretne biura i jak do nich trafić.

Wiemy, że ocenianie po pierwszym pierwszym wrażeniu zazwyczaj nie jest miarodajne, ale i tak to robimy – i nie chodzi tylko o ludzi. Nasza firma też może paść ofiarą błędnej opinii, jeśli jej “wizytówka”, czyli recepcja, nie będzie oddawać estetyki reszty przedsiębiorstwa. Aranżacja recepcji powinna tworzyć spójną całość z wystrojem firmy i jej celami biznesowymi, a także stwarzać komfortowe warunki potencjalnym Klientom.

Dlaczego odpowiednia aranżacja recepcji jest istotna?

Recepcja to pierwsze miejsce, do którego trafia Klient każdej firmy – czy to szkoła, firma cateringowa czy hotel. Jej wystrój decyduje o jego pierwszym wrażeniu, które jest kluczowe w kontekście oceniania estetyki i funkcjonowania całej firmy. Odpowiednio zoptymalizowana przestrzeń recepcji może wpłynąć na nastawienie potencjalnych Klientów poprzez wszystkie drobne szczegóły, o które należy zadbać tworząc koncept zmiany – zarówno świeże kwiaty, cukierki z logo firmy czekające na stole, jak i wrażenie wolnej przestrzeni. Pierwszego wrażenia nie można zrobić dwa razy, aranżacja recepcji powinna być więc na tyle uniwersalna i neutralna, by trafiać w gusta większości Klientów, lecz równocześnie na tyle przemyślana i dopracowana, by zapadać w pamięć i tworzyć odpowiednią bazę pod poznanie reszty firmy.

Projekt recepcji

Podczas projektowania recepcji warto wziąć pod uwagę kryterium spójności tej przestrzeni z resztą firmy. Chodzi nie tylko o zachowanie jednego stylu, lub chociaż łączenie wnętrz stałymi detalami – takimi jak stonowana kolorystyka – lecz także o dopełnienie aranżacji recepcji dyskretnymi szyldami reklamowymi dopasowanymi do indywidualnego charakteru przestrzeni. Jednym z najważniejszych elementów każdej recepcji jest widoczne logo firmy. Nie może ono razić w oczy potencjalnych partnerów biznesowych i Klientów, lecz harmonijnie łączyć się z innymi detalami wnętrza i wprowadzać w świat firmy w sposób nienachalny i zachęcający.

Co oferujemy?

Nasza firma dopasowuje reklamę do indywidualnych celów marketingowych każdej firmy, a także pomaga w doborze szyldów reklamowych dopełniających wnętrza każdego przedsiębiorstwa. Cały proces tworzenia logo – obmyślanie konceptu i dopasowywanie go do przestrzeni, którą ma wypełnić, a także produkcja gotowego produktu lub szablonu i profesjonalny montaż we wskazanym miejscu – odbywa się w porozumieniu z Klientem i z uwzględnieniem jego uwag i sugestii. Projektujemy klasyczne szyldy reklamowe, loga w formie 3D, a także neony i ledony, które cechują się niskim zużyciem energii i długą żywotnością. Pomagamy także w dokładnym oznakowaniu firmy (tworzymy tablice informacyjne dotyczące rozkładu pomieszczeń w firmie, w tym: toalet, dróg ewakuacyjnych, numerów sali). Zajmujemy się również szronieniem szyb – ta usługa może zostać wykorzystana podczas aranżacji recepcji do ogrodzenia tej części firmy od reszty, co zapewnia Klientowi dużą dozę intymności już na samym początku swojego pobytu we wnętrzu budynku. Nasi doradcy chętnie posłużą radą dotyczącą wyboru zarówno materiału, jak i formy reklamy, która najlepiej oddawać będzie wszystkie cele marketingowe firmy, a także stanowić dodatek w aranżacji wnętrz zapewniający spójność i odpowiednią atmosferę  pracy.