Kasetony reklamowe, kasetony led

Kasetony reklamowe są jedną z najbardziej efektywnych form reklamy i oznakowania firmy. Stanowią formę skutecznej reklamy wizualnej wpływającej na kreację wizerunku każdej firmy i przedsiębiorstwa. Podświetlane energooszczędnym i odpornym na warunki atmosferyczne systemem LED są widoczne 24 godziny na dobę i doskonale spełniają swoją rolę.

Produkujemy kasetony reklamowe o różnorodnych kształtach i kolorach, jedno lub dwustronne, montowane na wiele sposobów wewnątrz i na zewnątrz budynku. Poprawnie zaprojektowane i wykonane kasetony reklamowe są dopasowane do elewacji i sprawdzają się jako wyjątkowy nośnik informacji do promocji produktów i znaków firmowych.

Nowoczesne kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe wykonujemy z wysokiej klasy frezowanego dibondu, aluminiowej konstrukcji oraz z plexi. Materiały używane podczas produkcji wyróżniają się najwyższą jakością. Światło w kasetonach reklamowych zapewnia nowoczesne oświetlenie LED charakteryzujące się energooszczędnością, dużą żywotnością i bezawaryjnością. Zaletą tego typu oświetlenia jest równomierne rozproszenie światła w kasetonie.

Najnowsze kasetony reklamowe wyposażone są w specjalne czujniki zmierzchowe oraz timery, dzięki którym już całkowicie działają bezobsługowo, w pełni automatycznie.

Wybierz kasetony reklamowe firmy SignSystem

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy dostarczającej kasetony reklamowe od wielu lat. Cechuje nas bogate doświadczenie, elastyczność i duże możliwości produkcyjne. Stała dostępność do różnorodnych profili i wysokiej jakości oświetlenie LED pozwala nam przygotować oryginalne i uniwersalne kasetony reklamowe dostosowane do każdej branży i działalności.

Produkujemy i montujemy kasetony reklamowe które są bezobsługowe, bardzo proste w konserwacji i skutecznie zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Dostosowujemy się do każdego klienta indywidualnie, dbając o zastosowanie odpowiedniego koloru świateł, rodzaju plexi, folii z wydrukowaną grafiką, uchwytów, włączników i innych elementów.

Nasze kasetony reklamowe wykonane są:

  • w całości z plexi
  • z licem z plexi
  • z elastycznym licem
  • z giętkiego dibondu
  • kasetony z profili aluminiowych

Agencja reklamowa SignSystem oferuje najlepsze rozwiązania i nowoczesne kasetony reklamowe w Polsce! Produkujemy zarówno standardowe jak i nieszablonowe kasetony reklamowe, o różnych kształtach i rozmiarach. Zawsze służymy radą i pomocą w kwestii dopasowania kasetonu do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapraszamy do kontaktu!