LG

produkcja reklam 7

Dla obiektu biurowego Mokotów Nova przy ul. Wołoskiej 22 mieliśmy przyjemność podjąć się wykonania oraz montażu dwóch nowych logotypów dla jednego z najemców – firmy LG.

Zakres naszej pracy obejmował:

• Opracowanie wizualizacji i projektów konstruktorskich – niezbędnych do złożenia w urzędzie
• Produkcję nowych znaków LG
• Demontaż starych znaków LG
• Demontaż, dostosowanie i przeniesienie jednej z już istniejących podkonstrukcji w nowe miejsce oraz ich montaż
• Dostosowanie drugiej z podkonstrukcji pod montaż nowego logo
• Montaż nowych znaków LG na dostosowanych podkonstrukcjach w nowych miejscach

WYKONANIE LOGOTYPU LG

Oba logotypy wykonane były w ten sam sposób: brzegi i tył z blachy aluminiowej 2mm, malowanej proszkowo na kolor RAL ustalony z zamawiającym.

W literach lico wykonane z plexi mlecznej 4mm. Mocowanie taśmą elkamet w kolorze białym. W kole lico wykonane z winylu zadrukowanego z poddrukiem i mocowane na naciągach na puszkę aluminiową.

Konstrukcja liter i koła wzmocniona profilami aluminiowymi. Na wzmocnienie z profili aluminiowych mocowany polipropylen z elektryką – Diody LED LG Innotek + zasilacze MeanWell

DEMONTAŻ I MONTAŻ LOGOTYPÓW LG

Stare loga zostały zdemontowane i zutylizowane.

Montaż logotypu od strony ul. Wołoskiej wiązał się z przeniesieniem istniejącej podkonstrukcji po starym logo i jej przerobieniem – należało wykonać nowe belki wsporcze i dospawać mocowania na żaluzjach dachowych.

Montaż logotypu od strony parkingu wewnętrznego wymagał skrócenia istniejącej podkonstrukcji po poprzednim najemcy oraz utylizacji zdemontowanych elementów.

W celu przeniesienia podkonstrukcji, demontażu zbędnych elementów oraz montażu nowych logotypów wykorzystaliśmy dźwig klasy 100 ton o wysięgu 50 m.