Litery przestrzenne, litery 3d oraz Logotypy przestrzenne

Litery przestrzenne 3D podświetlane diodami LED to wyjątkowa forma reklamy i promocji, która działa przez 24 godziny na dobę. Ta forma identyfikacji wizualnej jest stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Produkujemy i montujemy logotypy i litery przestrzenne 3D z następujących materiałów:

 • styrodur
 • plexi
 • pcv
 • mdf
 • dibond
 • aluminium
 • drewno
 • metale kolorowe
 • i inne

Wewnątrz liter montujemy nowoczesne moduły LED, dzięki czemu ten rodzaj reklamy jest w pełni energooszczędny. Dodatkowo zachowuje pełną odporność na warunki atmosferyczne. Dobrze wykonane logotypy przestrzenne stanowią doskonałą formę prezentacji firmy i reklamę, która po prostu przyciąga Klientów.

Logotypy przestrzenne podświetlane to dobry wybór

Skuteczne działania marketingowe opierają się na wykorzystaniu siły reklamy zewnętrznej w postaci idealnie zaprojektowanych szyldów lub liter przestrzennych, w których świecić może lico litery, lico i brzegi liter lub taki znak może świecić od tyłu – tzw. efekt halo.

Taki rodzaj reklamy jest pozytywnie odbierany przez klientów, szybko zapamiętywany, stanowi doskonały nośnik informacji jednocześnie zachęcając do skorzystania z produktów bądź usług firmy. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości litery 3D, czyli w oryginalną i przykuwającą uwagę formę promocji wizualnej.

Firma SignSystem zaprasza do współpracy

Oferujemy Państwu wykonanie logotypów przestrzennych 3D podświetlanych z dowolnego materiału oraz w każdym kształcie i rozmiarze. Najwyższą jakość utrzymujemy dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie precyzyjnych ploterów laserowych i frezarek CNC.

Bogate doświadczenie, wysokiej jakości surowce i różnorodność form pozwala nam zrealizować zlecenia dla najbardziej wymagających Klientów.

Logotypy przestrzenne 3D krok po kroku

 1. Przygotowujemy wizualizację logotypu lub grafiki w miejscu montażu (korzystając z przesłanych zdjęć i wymiarów).
 2. Przygotowujemy pliki produkcyjne niezbędne do wykonania logotypu oraz podkonstrukcji.
 3. Zapewniamy dobór najlepszej technologii i materiałów dla konkretnego zlecenia.
 4. Wykonujemy oświetlenie energooszczędną technologią LED.
 5. Dostosowujemy sposób mocowania znaków do konkretnego miejsca w oparciu o wizję lokalną i projekty przygotowane przez konstruktora z uprawnieniami.
 6. Oferujemy możliwość łączenia materiałów w celu uzyskania maksymalnie estetycznej i przyciągającej reklamy.

Firma SignSystem oferuje projektowanie, produkcję oraz profesjonalny montaż logotypów przestrzennych 3D podświetlanych na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!