Logo przestrzenne na recepcji

Projekty i montaż logotypów na recepcji

Projekty i montaż logotypów w biurze to kluczowy element budowania wizerunku firmowego. Oferujemy kompleksową usługę reklamową, obejmującą projektowanie, wizualizację, produkcję i montaż podświetlanego logo na ścianę, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy szeroki wybór materiałów i technik wykonawczych, umożliwiając personalizację kształtu, wymiarów i wykończenia logotypu.

Logotypy naścienne wykonujemy z następujących materiałów:

 • pleksa,
 • pcv,
 • aluminium,
 • styrodur,
 • stal nierdzewna,
 • drewno,
 • mdf,
 • dibond,
 • folia,

Litery przestrzenne ze styroduru

Litery przestrzenne ze styroduru stanowią atrakcyjną opcję, charakteryzującą się nie tylko konkurencyjną ceną, lecz także eleganckim wyglądem. Styrodur, twardszy i trwalszy niż styropian, umożliwia zastosowanie różnorodnych materiałów na frontach liter, takich jak plexi barwione w masie, aluminium, PCV z bezpośrednim nadrukiem lub całkowicie gładko pomalowane.

Grubość liter ze styroduru oscyluje pomiędzy 1,5 a 10 cm, przy czym możliwości co do ich rozmiaru są praktycznie nieograniczone. Rozwiązanie to cieszy się dużą popularnością i często stosowane jest w przestrzeni publicznej przede wszystkim ze względu na:

 • atrakcyjną cenę,
 • łatwy montaż,
 • nieskazitelny, pozbawiony instalacji i śrub, wygląd znaków.

Litery wykonane ze styroduru są lekkie, dzięki czemu montaż logotypu w biurze lub na fasadzie budynku nie wymaga większych wysiłków oraz skomplikowanych procedur instalacyjnych – najczęściej litery wykonane z tego materiału można zamocować za pomocą kleju. Znak można również wyposażyć w oświetlenie LED. Wówczas, podświetlane logo na ścianę zwiększy walory estetyczne oraz wizualne przestrzeni, w której zostanie ono umieszczone.

Litery przestrzenne z pleksy

Litery przestrzenne wykonane z pleksy to trwałe i estetyczne rozwiązanie, które jest zarówno łatwe do utrzymania w czystości, jak również odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Materiał ten znajduje zastosowanie zarówno w logotypach montowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Niewątpliwą zaletą litery przestrzennych wykonanych z pleksy jest bogata gama kolorów oraz możliwość laserowego wycinania kształtów.

Litery przestrzenne wykonane z pleksy montowane są na dystansach. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać większą przestrzenność liter. Sprawia to, że wydaje się, jakby unosiły się one ponad podłożem, do którego zostały przymocowane. Przy montażu logotypu wykonanego z pleksy korzystamy z dystansów aluminiowych lub ocynkowanych.

Zamawiając logotyp wykonany z liter przestrzennych wykonanych z pleksy w naszej agencji, nie musisz martwić się o mocowanie czy dobór odpowiednich dystansów. Nasza firma zajmie się wszystkim, dostarczając Ci gotowy projekt, dobrawszy rozwiązania odpowiednie do jego rodzaju i specyfiki. Od Ciebie oczekujemy jedynie akceptacji projektu oraz informacji na temat miejsca jego montażu.

Litery ze stali nierdzewnej

Litery wykonane w całości ze stali nierdzewnej to najbardziej ekskluzywny sposób na wykonanie logotypu na recepcję. Zapewniają one wysoką odporność na warunki zewnętrzne oraz efektowny wygląd. Wykonujemy dwie wersje liter ze stali nierdzewnej:

 • litery ze stali nierdzewnej, polerowanej (lustrzana, idealna gładka powierzchnia, świetna alternatywa dla liter chromowanych),
 • litery ze stali nierdzewnej, szczotkowanej.

Zamawiając profesjonalne logo w naszej firmie, masz pewność, że otrzymasz starannie wykonane i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie graficzne, które doskonale odzwierciedli charakter i wartości Twojej marki. Zainwestuj w profesjonalną identyfikację wizualną i wyróżnij swoją firmę za pomocą podświetlanego logo na ścianie. Dbamy o każdy szczegół, oferując kompleksową obsługę od projektu aż po montaż logotypu w Twoim biurze.

Zapraszamy do kontaktu!