Oklejanie szyb, oklejanie witryn

Szyby to przestrzeń, którą również można zagospodarować. Wykorzystaj je jako element dekoracyjny lub też jako nośnik reklamowy. Wyjątkowa grafika na szybach wzbudza zainteresowanie jednocześnie informując klientów o produktach, promocjach lub usługach.

Profesjonalne oklejanie witryn i szyb

Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w oklejaniu szyb i witryn sklepowych o małych i dużych powierzchniach. Od lat obsługujemy lokale usługowo-handlowe, sklepy, restauracje, galerie handlowe, firmy, przedsiębiorstwa i instytucje bankowe. Oferujemy profesjonalne oklejanie witryn i wyklejanie folii przez naszych doświadczonych pracowników, dzięki czemu cała usługa oklejania witryn realizowana jest na najwyższym poziomie. Zadbamy o najlepsze wykorzystanie wolnej powierzchni każdej szyby!

Oferujemy oklejanie witryn i szyb wszelkimi dostępnymi foliami:

  • folie monomerowe, polimerowe, one-way-vision (OWV)
  • folie z grafiką, folie dekoracyjne
  • folie krótkoterminowe, z przedłużaną gwarancją i ochroną przed działaniem promieniowania UV
  • folie specjalne: przyciemniające, przeciwsłoneczne, antywłamaniowe.

Dla nas nie ma znaczenia na jakiej wysokości ma być wyklejana grafika. Mogą to być witryny w galerii handlowej, gdzie nie potrzeba żadnych stopni ani drabin lub może to być cała szklana elewacja biurowca – wtedy wyklejamy grafikę z podnośnika lub robią to nasi alpiniści.

Oprócz folii możesz u nas również zamówić projekt grafiki na szyby, jej wydruk oraz aplikację w dowolnym miejscu.

Oklejanie szyb i witryn sklepowych to zadanie, które wymaga wprawy, odpowiednich narzędzi, doświadczenia i cierpliwości. Dopiero dzięki temu można liczyć na idealne przyklejenie grafiki reklamowej bądź folii dekoracyjnej. Okna lokalu stanowią wyjątkowe miejsce na wyeksponowanie widocznej i efektywnej reklamy.

Oklejanie witryn dodatkowo służy ograniczeniu nadmiaru słońca wpadającego do sklepu czy biura, co automatycznie wpływa na obniżenie temperatury w takich miejscach podczas słonecznych dni.

Zalety oklejania szyb i witryn

  • skuteczna reklama i nośnik informacji
  • właściwe zagospodarowanie wolnej powierzchni
  • nie wymaga uzyskania zezwolenia z Urzędu Miasta
  • montaż od zewnątrz lub wewnątrz
  • folie reklamowe nie uszkadzają szyby i są wytrzymałe

SignSystem obsługuje swoich Klientów profesjonalnie, od projektu grafiki do montażu, gwarantując kompleksowe oklejanie szyb i witryn na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Zapraszamy do kontaktu!