Szyldy zbiorcze, banerowe, kasetonowe i semaforowe

Szyldy

Czy zastanawiałeś się co Tobą kieruje? Choćby wtedy, gdy szukasz rozwiązania zupełnie przyziemnych, codziennych spraw. Czytelny i przejrzysty system oznakowania ułatwi Ci życie, a czasem może je uratować.

Najprostszym i najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem będą tutaj wszelkie formy tablic reklamowych. Twoje pomysły mogą być nieograniczone jak wszechświat. Jeśli natrafisz na jakieś granice techniczne wykonalności, coś co ograniczy Twoją kreatywność, my pomożemy pokonać Ci bariery. Podamy pomocną dłoń i poniesiemy w przestrzeń wyobraźni.

Szyldy, tablice reklamowe i tabliczki kierunkowe jako element oznakowania firmy

Wykonamy dla Was kompleksowe oznakowanie biura, zainstalujemy tablice informacyjne i kierunkowe informując w ten sposób Twoich Klientów gdzie znajdują się konkretne pomieszczenia i jak do nich trafić.

Zamawiając u nas projektowany indywidualnie lub ogólnie dostępny system oznakowania dostajesz gwarancję, że klient z łatwością trafi tam, gdzie chcesz go skierować.

Oferujemy szyldy i tablice kierunkowe, które są:

  • stałe lub przenośne
  • z grafiką płaską lub przestrzenną
  • łatwo wymienialne lub permanentne
  • z pcv, plexi, dibondu, blachy, szkła

Szyldy

Odpowiednie oznakowanie firmy jest kluczowe dla jej funkcjonowania – zarówno jeśli chodzi o pozytywne zapadanie w pamięć potencjalnym Klientom i partnerom biznesowym, jak i o odpowiednie oznakowanie przestrzeni, tak, by plan firmy był jasny i przejrzysty.

Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe służą promocji firmy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Mają na celu promocję przedsiębiorstwa i jego celów marketingowych, a także rozpowszechnienie nazwy marki i ułatwienie utrwalania jej w świadomości – zwłaszcza, jeśli jest trudna do wymówienia i zapamiętania. Szyldy reklamowe mogą przybierać różne formy – np. szyld banerowy, który stosowany jest na zewnątrz budynku i przyciąga uwagę z dużej odległości, szyld kasetonowy, czyli najpopularniejszy sposób reklamy, a także szyld semaforowy, który ma formę dwustronnej tablicy Tablice informacyjne i kierunkowe. Tablice informacyjne i kierunkowe są niezbędne w każdej firmie. Wiąże się to z wymogami BHP – gdyż wszędzie konieczne są oznaczenia dróg ewakuacyjnych i miejsc przechowywania gaśnicy – a także dbałością o komfort Klientów i pracowników. Przejrzyście opisana przestrzeń (lokalizacja toalet, biur kierownictwa, nazwy działów itp.) pomaga zorganizować komunikację i ułatwia pracę.

Rodzaje szyldów

Szyld banerowy – stosowany jest na zewnątrz budynku i pełni rolę reklamującą firmę z dużej odległości. Często określa także dokładną lokalizację i skróconą ofertę firmy.

Szyld zbiorczy – stosowany jest, gdy w budynku znajduje się więcej niż siedziba jednej firmy i chcemy udzielić dokładnej informacji o lokalizacji każdej z nich. Można go także wykorzystać do oznaczenia konkretnych działów znajdujących się w firmie.

Szyld kasetonowy – jest najczęstszą formą reklamy. Sprawdza się przede wszystkim na zewnątrz, umieszczany przed wejściem do firmy, widoczny jest z dużej odległości.

Szyld semaforowy – ma najczęściej postać dwustronnej tablicy, która służy do zorganizowania łatwej komunikacji w budynku. Szyldy semaforowe są często wykorzystywane jako tablice informacyjne w galeriach handlowych, gdyż można wykorzystać je do zilustrowania rozplanowania przestrzennego budynku.