Tabliczki parkingowe

Tabliczki parkingowe

Tabliczki parkingowe wykonujemy z trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. W zależności od przeznaczenia wykonamy dla Was tabliczki:

  • wolnostojące
  • mocowane do ściany
  • podwieszane

Odpowiednio zaprojektowany parking stanowi ważny element odbioru firmy w oczach potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Istotne jest, by miał on nie tylko jasny układ przestrzenny (np. oznakowane numerycznie miejsca parkingowe), ale także wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych, odpowiednio oznaczone kierunki poruszania się i wejście do firmy. Chaos panujący jeszcze przed drzwiami do firmy może nie wpływać dobrze na pierwsze wrażenie potencjalnych Klientów. To dlatego tak ważne jest, by zadbać o to, co na zewnątrz naszego przedsiębiorstwa – w tym o parking.

Jakie oznaczenia stosuje się na parkingach?

Tabliczki parkingowe są elementem składowym odpowiedniego oznakowania informacyjnego całego przedsiębiorstwa. Oprócz nich występują także tabliczki reklamowe, tablice kierunkowe i informacyjne, które oznakowują m.in. drogi ewakuacyjne. Celem montażu tabliczek parkingowych jest uporządkowanie przestrzeni parkingowej i nadanie jej zorganizowanego charakteru. Mogą występować w różnorakich formach, jednak wszystkie mają służyć informowaniu Klientów, by czuli oni się pewnie i nie musieli dopytywać o drogę lub szczegóły. Projektujemy zarówno tabliczki służące do numerycznego oznakowania miejsc parkingowych, tablice informujące o strefach swobodnego parkowania, miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych i postojach taxi, a także tablice informacyjne przedstawiające mapy parkingu (sprawdzające się głównie przy parkingach wielopoziomowych z wieloma sektorami). By uczynić rozkład przestrzeni parkingowej jeszcze bardziej przejrzystym, oferujemy także tablice kierunkowe (dostępne również w formie strzałek), które będą wskazywać kierunki poruszania się po parkingu (wskazane zwłaszcza w przypadku parkingów w budynku) oraz doprowadzą Klientów i potencjalnych partnerów biznesowych bezproblemowo pod same drzwi firmy. Tabliczki parkingowe pozwalają stworzyć obraz firmy, która ceni sobie odpowiednią organizację i przejrzystość, a także uniknąć niepotrzebnych konfliktów i nieporozumień z Klientami.

Co oferujemy?

Nasza firma projektuje, tworzy i montuje tablice reklamowe, informacyjne i parkingowe, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego Klienta. Nasze tabliczki parkingowe są tworzone z wykorzystaniem materiałów wyjątkowo odpornych na warunki atmosferyczne – są one więc wytrzymałe i długotrwale zachowują wszystkie swoje właściwości. Posiadamy szeroką ofertę form tabliczek parkingowych, by jak najlepiej trafić w gusta i potrzeby wszystkich naszych Klientów. Dostępne są tabliczki wolnostojące, mocowane do ściany lub podwieszane. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci z zaplanowaniem przemyślanego oznakowania Twojej przestrzeni parkingowej, a także z doborem najlepszej formy tabliczek parkingowych.